O firmie

Dowiedz się więcej

o naszej firmie.

Stiv Meble to producent nowoczesnych mebli w atrakcyjnej dla każdego cenie. Prosty design mebli inspirowany ponadczasowym wzornictwem, funkcjonalność oraz wysoka jakość to jedne z atutów firmy Stiv Meble. Jednak to możliwie najkrótszy czas oczekiwania przez Klienta na zamówienie sprawia, że nowoczesne meble Stiv Meble są chętnie wybierane przez miłośników częstych zmian aranżacji we wnętrzach. Realizacja zamówień od momentu zakupu wynosi najczęściej 24 h, co pozwala szybko reagować na zmieniające się trendy wnętrzarskie, a tym samym uzyskać znaczącą przewagę konkurencyjną na rynku nowoczesnych mebli do domu.

 

Wśród bogatej oferty Stiv Meble dostępne są zarówno nowoczesne komody do salonu i sypialni w wielu rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie idealny mebel do swojego mieszkania.  Oferta Stiv Meble obejmuje także przystosowane do pracy zdalnej biurka młodzieżowe i standardowej wielkości nowoczesne biurka do biura. Asortyment obejmuje także nowoczesne szafki nocne wykonywane w bogatej kolorystyce z możliwością dopasowania koloru oraz wykończenia frontów i korpusów. Dysponujemy jedną z najszerszych palet kolorystycznych w naszym kraju, dzięki temu bez trudu dopasujesz nowoczesne meble Stiv Meble do każdego wystroju wnętrza.

 

Nasze meble dopasujesz do każdego wnętrza i wielkości pomieszczenia. Oferujemy meble o różnych wymiarach, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią komodę z szufladami do salonu, meble kuchenne czy pojemną szafę do sypialni. Przykładamy dużą wagę nie tylko do wyglądu naszych mebli, jak i ergonomii, aby korzystanie z mebli Stiv Meble było przyjemne i bezpieczne. Stąd nasze meble Stiv Meble oraz opakowania, w których dostarczamy Klientom zamówienia spełniają wszelkie normy polskie i europejskie dotyczące bezpieczeństwa użytkowania.

 

Nowoczesne meble Stiv Meble oferujemy nie tylko Klientowi detalicznemu, zadbaliśmy również o Klienta hurtowego. Współpraca z innymi podmiotami w kraju, jak i zagranicą pozwala nam budować rozpoznawalność marki i jednocześnie nieustannie ulepszać nasze meble. W ten sposób chcemy dostarczać coraz doskonalsze nowoczesne meble do salonu i sypialni, jak również poszerzać asortyment o nowe modele.